
Wies in de Kleine Komedie
Een nieuw muzikaal hoofdstuk mag gevierd worden voor Wies! Ze spelen om dit te vieren in De Kleine Komedie en veranderen voor twee avonden het podium naar De Kleine KomeWies met twee shows op:
- Vrijdag 7 februari: Wies in het klein
- Zaterdag 8 februari: Wies in het groot
Twee op zichzelf staanden shows met eigen inkleuring en verschillende setlists, waarbij creatieve capriolen en gastmuzikanten niet zijn uitgesloten. Een intieme avond met ruimte voor het verhaal, en een groteske avond wat nog net op de buhne past. De gastartiesten zijn nu bekendgemaakt op de website van De Kleine Komedie, dus neem daar een kijkje!
De liedjes van WIES zijn gedachtespinsels over zowel de grote vragen in het leven als de kleine dingen die een jongvolwassene bezighouden. Je hoort herkenbare boodschappen over leven en dood, vreugde en verdriet, liefde en pijn. Songwriter en frontvrouw Jeanne Rouwendaal neemt zichzelf onder de loep en deelt in haar verhalen een stukje van zichzelf, waarmee ze hoopt dat de luisteraar zich op zijn of haar beurt weer gezien en gehoord voelt.
Wil jij hierbij zijn? Koop dan nu je kaarten de Kleine Komedie!